KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17113021
nr 1711 3021
Ã…ke Ahnlund
(1896-1955), Sverige
Oljemålning, Modell. Signerad. Olja på pannå, 69x46 cm, yttermått inklusive ram: 77x54 cm
Åke Ahnlund, född 1896, död 1955, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 juni 2025
kl 18:29:26
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr